Miarki do suplementów

PROJECT OVERVIEW

W skład naszej oferty wchodzą różnego typu miarki plastikowe i kubki z miarką (np. 60ml, 300ml i 450ml). Stosuje się je w przemyśle farmaceutycznym, kosmetycznym, a nawet spożywczym. Proponujemy produkty wykonane z bardzo trwałego plastiku. Jego kolor, kształt i grubość za każdym razem są dostosowywane do indywidualnych preferencji.

W asortymencie firmy znajdują się artykuły z dokładnymi podzielnikami na ml. To idealne miarki do suplementów diety. Nasze artykuły umożliwiają bardzo precyzyjne i komfortowe dozowanie wspomnianych suplementów. To bardzo istotne przy ich codziennym stosowaniu. Oferujemy między innymi miarki 25ml, miarki 30ml, miarki 150ml, miarki 350ml.

Kieliszki pomiarowe, które oferujemy jako producent, są najwyższej jakości. Kubki z miarką znajdują szerokie zastosowanie między innymi w pracach domowych, a szczególnie w kulinarnych. Mamy na przykład miarki barowe 35ml oraz miarki do alkoholu w dobrej cenie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziesz:

  • plastikowe kubki z miarką,
  • miarki w ml do odmierzania płynów,
  • specjalne miarki do suplementów diety.

Jako producent miarek i producent kieliszków pomiarowych dbamy o wysoką jakość materiałów, z których wykonane są nasze przedmioty. To daje podstawę dla solidnych produktów, które można codziennie stosować w kuchni i nie tylko.