Miarki do suplementów

Plastikowe miarki do suplementów diety i nie tylko

Jako producent wysokiej jakości miarek plastikowych przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę różnego typu miarek i kubków z miarką, które z powodzeniem stosowane są w branży farmaceutycznej, kosmetycznej, a nawet spożywczej przez firmy i przedsiębiorstwa w całym kraju np. Poznaniu, Warszawie czy Wrocławiu. Proponujemy produkty wykonane z bardzo trwałego i odpornego na uszkodzenia plastiku. Kolor, kształt i grubość miarek za każdym razem jest dostosowywana do indywidualnych preferencji i potrzeb naszych Klientów.

W skład naszej oferty wchodzą:

plastikowe kubki z miarką,

miarki do odmierzania płynów,

– specjalne miarki do suplementów diety.

Zajmujemy się produkcją plastikowych miarek z rączką oraz kubków z miarką o różnych pojemnościach na przykład 10ml, 25ml, 30ml, 60ml, 70ml, 150ml, 300ml, 350ml i 450ml.

Miarki plastikowe cena atrakcyjna

Precyzyjne i komfortowe dozowanie np. suplementów diety jest bardzo istotne szczególnie przy ich codziennym stosowaniu, dlatego każdy pojemnik, który opuszcza naszą halę produkcyjną, posiada dokładny i czytelny podzielnik na mililitry. Pozwala to na bezproblemowe i wygodne odmierzanie odpowiedniej ilości danego produktu.

Kieliszki z miarką

Kieliszki pomiarowe, które można znaleźć w naszej ofercie, wykonane są z najwyższej klasy surowców. Znajdują zastosowanie między innymi w pracach domowych, a szczególnie w kulinarnych. W sprzedaży posiadamy na przykład praktyczne miarki barowe o pojemności 35ml oraz poręczne miarki do alkoholu w bardzo dobrej cenie.

Polecane przez nas produkty idealnie nadają się do precyzyjnego przelewania płynów czy przesypywania proszków. Dzięki nim szybko i bez problemów można odmierzyć konkretną ilość mąki, soli, wody, suplementu diety czy syropu na kaszel. Wiele z naszych miarek i pojemników wyposażonych jest w poręczną rączkę do trzymania lub uchwyt – pozwala to na dokładne odmierzanie bez marnowania produktu. Kieliszki pomiarowe, plastikowe miarki czy pojemne kubki z powodzeniem można stosować codziennie – zarówno w swojej kuchni w domu, na siłowni przygotowując potreningowy napój, jak i w pracy.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta plastikowych miarek, chcesz dowiedzieć się szczegółów lub poznać ich cenę – zapraszamy do kontaktu!