Dozowniki do proszku

Dozownik do płynu do prania i proszku – producent

dozowniki do płynu oraz produktów sypkich, na przykład proszku do prania, które ułatwiają wykonywanie codziennych czynności. Dzięki nim Twoi Klienci dokładnie, bez brudzenia rąk odmierzą potrzebną ilość detergentu, a utrzymanie porządku w łazience czy pralni stanie się o wiele prostsze – bez rozsypywania środku czyszczącego i dodatkowego sprzątania. Poznaj naszą całą ofertę, aby wybrać dozowniki do płynu do prania lub produktów sypkich spełniające wszelkie Twoje oczekiwania!

Praktyczne dozowniki o różnej pojemności – do płynu do prania i nie tylko

Dozowniki do płynu do prania oraz produktów sypkich, których posiadamy w asortymencie, są zaopatrzone w funkcjonalne miarki. Dzięki temu użytkownicy z łatwością mogą odmierzyć za ich pomocą potrzebną ilość substancji. Te wyroby z wysokiej jakości tworzywa sztucznego przygotowujemy na indywidualne zamówienia Klientów. W sprzedaży posiadamy różne warianty kubków o pojemności wynoszącej między innymi:

  • 300 ml,
  • 350 ml,
  • 400 ml.

Trwały materiał, z którego wykonujemy proponowane dozowniki do produktów sypkich i płynu do prania gwarantuje ich długotrwałe użytkowanie bez możliwości zniszczenia. Dodatkową zaletą kubków jest także łatwość utrzymania ich w czystości – wystarczy bowiem ciepła woda, aby pozbyć się zaschniętych pozostałości czy innych zabrudzeń.

Wysokiej jakości dozowniki do płynu do prania w dobrej cenie

Tworzące ofertę firmy KACZPLAST dozowniki są dodawane do wielu płynów do prania oraz produktów sypkich znanych marek. Przedsiębiorcy docenili wysoką jakość proponowanych przez nas artykułów, dzięki czemu stale poszerzamy grono zadowolonych Klientów. Wiele lat obserwacji rynku pozwoliło nam stworzyć miarki idealne – poręczne i umożliwiające odlanie i odmierzenie dokładnie takiej ilości płynu albo proszku, jaka jest wymagana do prania. Wytrzymały plastik, z którego przygotowujemy dozowniki, nie gniecie się w rękach oraz zapewnia pewny chwyt – niezależnie od tego, czy kubek ma 300 ml, czy 450 ml pojemności.

Plastikowe dozowniki do płynu i produktów sypkich do prania z miarką stworzone z myślą o Klientach

Tworząc dozowniki do płynu i produktów sypkich do prania szczególną uwagę zwracamy na wymagania przedstawione przez Klientów. Zawsze staramy się uwzględniać wszelkie uwagi oraz prośby. Współpracujemy tylko z rzetelnymi partnerami – to daje nam gwarancję pełnego sukcesu. Nasze wyroby zapewniają bezpieczeństwo aplikacji środków czyszczących, bez podrażniania rąk detergentem. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wysokiej jakości kubków z miarką o różnych pojemnościach lub masz pytania dotyczące oferty KACZPLAST – serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Zapewniamy wsparcie techniczne, jak również profesjonalną obsługę dla Klientów z Poznania, Wrocławia, Warszawy oraz innych miast Polski. Z przyjemnością stworzymy dla Ciebie satysfakcjonującą ofertę, a także zaproponujemy Ci korzystne cenowo dozowniki do płynu do prania i nie tylko!

Funkcjonalne dozowniki do płynu do prania, płukania i produktów sypkich

Tworzone przez nas plastikowe dozowniki z miarką to wysokiej jakości produkty, które można z powodzeniem dołączać zarówno do sypkich proszków, jak i płynów do prania czy płukania. Służą one precyzyjnemu odmierzaniu detergentów, w czym pomaga wykonana z najwyższą starannością, precyzyjna miarka. Dzięki nim można sprawnie zaaplikować niezbędną ilość specyfiku do pralki, co z pewnością zostanie docenione przez konsumentów, ponieważ ograniczy nadmierne zużycie środków czystości i pozwoli na oszczędności finansowe, a także będzie rozwiązaniem służącym ochronie środowiska naturalnego.

Niezawodne plastikowe miarki do wszechstronnego zastosowania

Chcielibyśmy zaznaczyć, że dozowniki do płynu do prania, jakie oferujemy, świetnie nadają się również do odmierzania produktów sypkich, na przykład proszku czy też innej chemii używanej w domu. Ich wyprofilowana szyjka redukuje ryzyko rozlania bądź rozsypania detergentu, a uchwyt umożliwia wygodne i stabilne trzymanie kubka podczas dawkowania. Zadbaj o najwyższą jakość swojej oferty, składając zamówienie na dowolną ilość dozowników do płynu do prania, proszku lub innych produktów sypkich. Zapraszamy!